Ящик кузова для пікапу SwingCase, Undercover (USA)
Характеристики:
Бренд: Undercover(USA)
 
Матеріал: ABS пластик чорного кольору
 
Стійкість до УФ променів, перепаду температур, погодних умов та механічного впливу
 
Місткість: до 34 кг
 
Монтаж : без свердління
 
Безпека: замок з захисною кришечкою
 
Гарантія: 1 рік
грн
Схованка SwingCase
Схованка SwingCase
Уявіть безпечне місце для зберігання усього вашого спорядження: інструментів, аксесуарів для причепів, з’єднуючих кабелів, спортивного інвентарю. Майже усього, що може лежати або перекатуватися в кабіні та в кузові автомобіля.
Легкий доступ
Щоб дістатися до вашого спорядження, вам не треба входити на кузов автомобіля. Вистачить просто потягнути за важіль розблокування. Ви можете повернути ящик на 180 градусів, щоб легко дістати з нього все необхідне. Так само легко футляр можна повернути в положення блокування.
Легкий доступ
Особливості SwingCase
Особливості SwingCase
SwingCase - це единий на ринку універсальний, поворотний, зйомний і переносний ящик для вантажних автомобілів. Ці чотири особливості роблять його найпопулярнішим на ринку жорстких ящиків до вантажних автомобілів.
Функціональні можливості
SwingCase -це універсальний ящик для інструментів, що може вмістити до 34 кг вантажу. SwingCase постачається навіть з місцем під горнятко зверху. Ви можете використовувати цей ящик на свій розсуд. Для зберігання речей пасажира наприклад.
Функціональні можливості
Повністю зйомний
Повністю зйомний
Ящик SwingCase можна повністю зняти, якщо потрібен повний доступ до кузова вантажівки. Можна взяти ящик з собою і перенести в потрібне місце разом з усім, що знаходиться всередині.
Матеріал корпусу
Корпус SwingCase зроблений з того самого міцного матеріалу ABS, що і UnderCover. Він легкий і міцний водночас. Стійкий до ударів і подряпин, до перепадів температур, погодних умов та дії УФ-променів.
Матеріал корпусу
Безпека
Безпека
Кришка з замком в верхній частині корпуса гарантує збереження всіх речей, що знаходяться всередині ящика. Замок має захисну кришечку, яка унеможливлює попадання води або бруду в середину механізма.
Універсальність
Універсальність
Поворотний ящик встановлений таким чином, щоб мати зазор в 7,6 см над платформою вантажного автомобіля. Цей зручний аксесуар буде співпрацювати зі всіма кришками Tonneau: м’якими, жорсткими, складними, такими що піднімаються або втягуються.
Монтаж
Монтаж
Поворотний ящик встановлюється на бокову частину кузова за допомогою декількох інструментів. Гвинти і шурупи входять в комплектацію ящика. Інсталяція SwingCase забере мало часу, якщо ви скористаєтесь інструкцією.
Зручні ємності
Зручні ємності
Для того, щоб речі в ящику були на своїх місцях, передбачені спеціальні ємності для сегрегації інструменту або різних важливих дрібничок. Завдяки їм все буде мати своє місце і необхідна річ буде знайдена одразу.
Дзеркальний футляр
Дзеркальний футляр

Поворотний ящик виготовляється в двох дзеркальних варіантах.

Для можливості монтажу з правої чи лівої сторони кузова.

Стандартно встановлюється зі сторони пасажира.

Ви можете встановити одночасно з двох сторін, тим самим збільшивши об’єм місця зберігання інструменту та вантажу.

Гарантія
Гарантія
Виробник UnderCover Inc. гарантує що ваш SwingCase буде позбавлений технологічних та конструктивних дефектів. Надається також гарантія протягом року на замок, петлі і фурнітуру.
Відео
Завантажити інстукцію

Оформить заявку

Имя*
Телефон*
Мы не передаем Вашу персональную информацию третьим лицам