Тент каркасний Genesis
Характеристики:
Бренд: Lund International (США)
 
Матеріал: шкіроподібний двошаровий чорний вініл
 
Стійкість до вологи , УФ променів, механічних пошкоджень та розривів
 
Монтаж : без свердління
 
Система контролю натягу запобігає провисанню
 
Гарантія: 1 рік
грн
Дизайн Genesis Tri-Fold
Дизайн Genesis Tri-Fold
Тент каркасний Genesis відрізняється особливим низькопрофільним дизайном та чорним зовнішнім покриттям, що має вигляд якісної шкіри. Тент поєднує в собі гнучкість при складуванні та якість суцільного безшовного чохла, захищаючи ваш вантаж та кузов автомобіля.
Конструктивні особливості Lund Genesis Tri-Fold

Матеріал покриття - вініл

Колір покриття - чорний

Стиль тенту - м’яке складання

Алюмінієвий підрамник з порошковим покриттям

Затискачі для фіксації

Конструктивні особливості Lund Genesis Tri-Fold
Матеріал тенту
Матеріал тенту
Тент каркасний Genesis виготовлений з двошарового вініла. Він стійкий до розривів і витримує щоденні навантаження. Безшовна конструкція і шкіряний вигляд преміум-вінілу поєднують надійність і стиль одночасно.
Варіанти положень каркасного тенту

Тент каркасний Genesis завдяки своїй конструктивній гнучкості надає можливість використовувати його в різних варіантах та положеннях:

повне покриття кузова

часткове покриття кузова

використання при повністю складеному положенні.

Варіанти положень каркасного тенту
Ремені для фіксації
Ремені для фіксації
Для того, щоб було зручно і безпечно пересуватись зі складеним тентом, передбачена її фіксація. Відбувається вона за допомогою спеціальних ременів, які розташовані з правої і лівої сторони тенту. Вони надійно утримують тент під час руху автомобіля.
Монтаж
Інсталяція тенту не забере у вас багато часу і зусиль. Тент для пікапу постачається повністю зібраним і його встановлення не потребує свердління. Достатньо буде стандартного інструменту і вашого уміння.
Монтаж
Надійний захист
Надійний захист
На вигляд проста конструкція тенту гарантує надійний захист вашого кузову та багажу завдяки корозійно-стійкому алюмінієвому підрамнику з міцним порошковим покриттям та безшовною цілісністю вінілового матеріалу. Також конструкцією передбачено герметичне ущільнення багажника, що запобігає попаданню бруду та вологи в кузов вантажівки.
Затискачі
Затискачі
Інтегрована система затискачів надійно фіксує тент. Вони мають з’ємний кулачковий механізм для швидкого встановлення. Завдяки затискачам ви можете бути певні, що кришка вашого автомобіля ніколи не перетвориться на вітрила під час руху по шосе.
Повний доступ
Повний доступ
Щоб перевозити габаритний вантаж не обов’язково знімати тент. Ви можете створити вільний простір в багажнику просто повністю склавши кришку.
Комплектація
Комплектація
Кожен тент для пікапу Lund International виготовляється під точні габарити будь якої марки та моделі пікапу. Постачається в повністю зібраному стані і готовий для встановлення.
Витончений вигляд
Витончений вигляд
Хто сказав, що економ-клас не може бути витонченим? Безшовна чорна поверхня вінілу гармонійно доповнює загальний вигляд автомобіля. Нічого зайвого.
Гарантія
Гарантія
Компанія Lund надає обмежену пожиттєву гарантію на тент Genesis . Ця гарантія підкріплена високими стандартами якості компанії Lund та її ім’ям.
Відео
Завантажити інстукцію

Оформить заявку

Имя*
Телефон*
Мы не передаем Вашу персональную информацию третьим лицам