Тент рулонний Genesis
Характеристики:
Бренд: Lund International (США)
 
Матеріал тента: напівглянцева вінілова тканина
 
Стійкість до погодних умов, УФ променів, механічних пошкоджень
 
Монтаж : без свердління
 
Система контролю натягу запобігає провисанню
 
Гарантія: 1 рік
грн
Дизайн тенту
Дизайн тенту
Тент Genesis Roll Up - це м’яке покриття кузову, виготовлене з високоякісних вінілових тканин, згортається за лічені хвилини і має загальний стильний вигляд.
Конструктивні особливості

Високоякісна вінілова тканина

Напівглянцевий зовнішній вигляд

Система фіксації

Встановлення без свердління

Гумові ущільнювачі

Надміцні алюмінієві рейки

Засувки з приладом контролю натягу.

Конструктивні особливості
Щільне прилягання
Щільне прилягання
Запатентовані засувки для регулювання тенту забезпечують його щільне прилягання в будь яких кліматичних умовах. Міцні застібки-липучки, що розташовані вздовж всього тенту, створюють додатковий натяг, надійну фіксацію та притискання матеріалу до рейок.
Система контролю натягу
Тент рулонний Genesis особливий тим, що має вмонтовану в засувки запатентовану систему контролю натягу. Завдяки цій унікальній системі натяг покриття буде надійно утримуватись під час руху автомобіля.
Система контролю натягу
Покращена аеродинаміка
Покращена аеродинаміка
Завдяки низькопрофільному дизайну з закругленими кутами тент в розкладеному вигляді допомагає покращити аеродинаміку вашого автомобіля, тим самим зменшується використання палива.
Повністю відкрите положення
Щоб повністю згорнути тент вам знадобляться лічені хвилини. Відпускаєте зажими і тент швидко котиться назад. Він кріпиться спеціальними ременями і має невеликий габарит. В скрученому вигляді тент розташований за кабіною так, щоб не заважати огляду.
Повністю відкрите положення
Алюмінієві рейки
Алюмінієві рейки
Важливий конструктивний елемент - алюмінієві рейки. Вони вкриті надміцним порошковим покриттям що запобігає корозії. На рейки кріпиться система фіксації і сам тент.
Матеріал тенту
Матеріал тенту
Тент виготовлений з м’якої вінілової тканини. Це міцне безшовне покриття надійно захистить ваш вантаж від дощу, що раптово почався або від пекучих сонячних променів.
Ремені фіксації
Ремені фіксації
Для того, щоб ви могли спокійно перевозити габаритний багаж і не турбуватись про те, що тент розкриється, передбачені ремені для фіксації. Вони розташовані з правої та лівої сторони кришки.
Монтаж
Монтаж
Щоб встановити тент багато часу не треба. Не потрібне також свердління кузова. Компанія Lund турбується про своїх клієнтів, тому конструкція тенту постачається в попередньо зібраному вигляді.
Комплектація
Комплектація
Рулонний тент Lund Genesis постачається відповідно до марки, моделі та року випуску вашого автомобіля.
Гарантія
Гарантія
Компанія Lund гарантує, що придбаний тент буде позбавлений конструктивних і технологічних дефектів. Тенти Lund Genesis Roll Up підкріплені обмеженою довічною гарантією.
Відео
Завантажити інстукцію

Оформить заявку

Имя*
Телефон*
Мы не передаем Вашу персональную информацию третьим лицам