Розширювачі арок Bushwacker
Характеристики:
Бренд: Bushwacker (USA)
 
Матеріал : пластик Dura-Flex 2000 з матовим чорним  покриттям ОЕМ
 
Стійкість до ударів, УФ променів, перепаду температур
 
Монтаж : без свердління
 
Фарбування: можливе фарбування під колір автомобіля
 
Гарантія: 1 рік
грн
Bushwacker - виклик бездоріжжю
Bushwacker - виклик бездоріжжю
Компанія Bushwacker створює накладки на крила автомобілів вже більше 40 років. Іх вироби - це не просто захист автомобіля. Це витвір дизайнерського мистецтва. Це вміння поєднати індивідуальність з практичністю, стиль з функціональністю.
Дістанеться усім
Bushwacker розробляє накладки на арки практично до всіх топових марок позашляховиків та вантажних автомобілів: Jeep, Chevrolet, Ford, Toyota, GMC, RAM. Наділені однаковими якостями накладки стилістично вписуються в дизайн конкретної моделі.
Дістанеться усім
Індивідуальний підхід
Індивідуальний підхід
До кожної моделі автомобіля був застосований індивідуальний підхід. Бралось до уваги особливості дизайну та конструкції  певної моделі певного року випуску. Тому розширювачі арок органічно вписуються в дизайн автомобіля, підкреслюючи силу і міць позашляховика.
Загальні особливості розширювачів арок

Виготовлені з матеріалу Dura-Flex 2000

Передні і задні накладки зроблені під розмір крила

Матове чорне покриття ОЕМ

Можливість фарбування під колір автомобіля

В комплект входить монтажне обладнання

Накладки виготовляються в різних стилях

Загальні особливості розширювачів арок
Функціонал
Функціонал
Основним призначенням накладок на арки є захист. Завдяки збільшенню покриття шин розширювачі арок  створюють захист для коліс і амортизаторів на екстремальному бездоріжжі. Запобігають попаданню бруду, гілок дерев, каміння. Захищають від випадкових ударів і роблять рух більш безпечним.
Матеріал накладки
Матеріал Durа-Flex 2000 є запатентованою власною розробкою компанії. Цей інноваційний термопластик є основою для всіх розширювачів арок Fender Flares. Він володіє високими показниками фізико-механічної міцності і призначений для витримування різноманітних навантажень в важких умовах. Він стійкий до УФ-променів і не змінює форму під впливом температур.
Матеріал накладки
Легко встановити
Легко встановити
Конструкція накладок спроектована таким чином, щоб їх було легко встановити не докладаючи зайвих зусиль. В комплект входить необхідне монтажне обладнання і інструкція по інсталяції. Деякі моделі кріпляться болтами, але навіть в цьому випадку обходиться без свердління.
Комплектація
Комплектація
В комплект входить 4 штуки розширювачів арок. Одна пара на переднє праве і ліве крило. Друга пара на заднє праве і ліве крило. Ви можете встановити їх прямо з коробки в оригінальному матовому ОЕМ-стилі, а можете пофарбувати в колір вашого автомобіля.
Сила і міць
Сила і міць
Pocket Style з зануреними болтами з нержавіючої сталі є оригінальною моделлю Bushwaker, що символізує силу і міць позашляховика, що кинув виклик бездоріжжю. Силу переможця, для якого не існує перешкод.
Стильні і функціональні
Стильні і функціональні
Накладки Flat Style відрізняються своєю формою та вишуканими вигинами. Їх конструкція особлива тим, що включає в собі DOT-сумісні бокові габаритні вогні.
Захист може бути вишуканим
Захист може бути вишуканим
Якщо ви обладнали ваш автомобіль колесами і шинами негабаритного розміру для збільшення тяги, то вам обов’язково знадобиться додатковий захист не тільки для крил, але і для бамперу. Extend-A-Fender Flares саме те, що вам потрібно.
Гарантія
Гарантія
Розширювачі арок Bushwacker мають обмежену пожиттєву гарантію від деформації, тріщин та інших заводських дефектів.
Відео
Завантажити інстукцію

Оформить заявку

Имя*
Телефон*
Мы не передаем Вашу персональную информацию третьим лицам