Ролет кузова для пікапу M-Series, Roll-n-Lock (USA)
Характеристики:
Бренд: Roll-n-Lock (USA)
 
Матеріал ролета: вінілова тканина з решітчастою алюмінієвою підкладкою
 
Стійкість до погодних умов, УФ променів, механічних пошкоджень
 
Монтаж : без свердління
 
Безпека: вбудований замок для заднього борту з захисною кришкою
 
Гарантія: 1 рік
грн
Відмінності Roll-n-Lock
Відмінності Roll-n-Lock
Що відрізняє конструкцію Roll-N-Lock М-серіі від конкурентів? Це висока якість нашого матеріалу для вінілової поверхні, також дизайн алюмінієвої решітчатої підкладки, яка підтримує вініл. Кожна рейка Roll-N-Lock обертально з'єднується з блокуванням шарніра. Геометрія цього унікального контурного шарніра, що надає ролету Roll-N-Lock, максимальну міць конструкції, тиху роботу надгладеньких незв'язаних між собою ламелей, легкий рух ролету та його компактність. Закрита експертиза ролету Roll-N-Lock у плоскій позиції показує той факт, що кожна фільонка нерозривно замкнена разом, але при повороті не відбувається контакту металом до металу.
Унікальна конструкція
Наш контурний, запатентований механізм, дизайн якого забезпечує плавне обертання без тертя,у поворотному положенні фіксаторний фланець функціонує як позитивний упор, що мінімізує навантаження на матеріал поверхні. У плоскій позиції фіксаторний фланець зафіксував радіус сусідньої планки, запобігаючи роз'єднання при накладенні поверхні.
Унікальна конструкція
Пружинний механізм
Пружинний механізм
Ми використовуємо важкий привід спірального зкручування, який розміщується на 3-дюймовій алюмінієвій катушці, це гарантує багаторічне та надійне використання ролету.
Вбудований замок заднього борту

Зберігайте вантаж у безпеці за допомогою вбудованого замку для заднього борту. Запатентована чотириполюсна система блокування забезпечує миттєве замикання, одночасно забезпечуючи захист заднього борту та ролету кузова.

Примітка: не доступний на всіх моделях.
Вбудований замок заднього борту
Встановлення струбцин
Встановлення струбцин
Запатентована технологія закріпленого затискання Roll-N-Lock значно спрощує процес встановлення, мінімізуючи необхідність свердління отворів на пікапах.
Дренаж
Вкладені трубки забезпечують швидкий та повний дренаж рідини з ролету.
Дренаж
Рукоятка
Рукоятка
Ми розробили рукоятку-ізолятор, яка дозволяє з легкістю утримувати рукоятку для закривання, при цьому не нагріваючись на сонці.
Компактність
Компактність
Всього 18,5см, ролет зкручується до компактного корпусу Roll-N-Lock, що залишає більше вільного місця для зберігання.
Аеродинаміка
Аеродинаміка
Глянсова зовнішність M-Series завдяки низькопрофільній кришці корпусу з аеродинамічним дизайном. Кришка закріплена на пристрій двома гвинтами та двома прихованими штифтами. З ролетом від Roll-n-Lock ви значно заощадите на пальному.
Мультипозиційне відкривання/закривання ролету
Мультипозиційне відкривання/закривання ролету
За допомогою простого повороту замкового важеля Roll-n-Lock повністю відкривається. Оскільки ролет закривається назад за допомогою зручного вбудованого ремінця, затискач запатентованого фіксатора в стилі храпового механізму фіксується на ¼, ½, ¾ або повністю закривається.
Кришка ключа
Кришка ключа
Для більш холодних регіонів ми розробили кришку закривання механізму закривання, щоб запобігти попадання води в механізм та замерзання.
Монтаж під дуги
Монтаж під дуги

З кріпленнями для дуг кузова Qwikfoot власникам пікапів більше не доводиться стикатися з жорстким вибором між зовнішнім виглядом і функціональністю. Тепер у них є можливість безперешкодно встановлювати оригінальні модельні дуги з ролетом Roll-N-Lock.

Відео
Завантажити інстукцію

Оформить заявку

Имя*
Телефон*
Мы не передаем Вашу персональную информацию третьим лицам