Кришка кузова алюмінієва сіра, EGR
Характеристики:
Бренд: EGR (Australia)
 
Матеріал кришки: сірий алюміній 
 
Стійкість до корозії, УФ променів, вм’ятин і подряпин
 
Монтаж : потребує свердління кузова
 
Безпека: наявність поворотного замка
 
Гарантія: 1 рік
грн
Суцільна кришка кузову з прилягаючими краями
КРІПЛЕННЯ КРИШКИ
КРІПЛЕННЯ КРИШКИ

Алюмінієва кришка, кріпиться до кузова на кронштейнах, в передній частині, біля кабіни. Завдяки спеціально спроектованим шарнірним кронштейнам, одна частина на кришці, інша заклепується в передній борт. Кришка легко вставляється в кронштейни на борту. Таким чином вона легко відкривається та закривається.

УЩІЛЬНЕННЯ

По всьому контуру кришки кузова інтегровано гумовий ущільнювач. Завдяки йому, в середину кузова не попадає влага та пил з дороги. Ущільнювач стійкий до перепадів температур (час від часу рекомендовано змащувати)

УЩІЛЬНЕННЯ
ВІДКРИВАННЯ / ЗАКРИВАННЯ
ВІДКРИВАННЯ / ЗАКРИВАННЯ
На кришці встановлено поворотний замок. При натисканні ключем, кришка замка підіймається-замок готовий до відкривання. Повертаємо корпус замка на півоберта вправо та піднімаємо кришку. Закривання замка автоматичне, потрібно просто притиснути кришку до бортів, за потребою, закрити на ключ. В комплекті два ключі.
ДВА ЗАМКИ
Два замки встановлені з обох боків кришки, з лівого та правого бортів. Поворотом корпусу замку два важелі відкривають защіпки з петель.  
ДВА ЗАМКИ
ДВІ ПЕТЛІ ЗАМКУ
ДВІ ПЕТЛІ ЗАМКУ

Дві петлі встановлено на лівому та правому бортах кузову. Надійні петлі, з загартованої нержавіючої сталі, забезпечують щільне та безперебійне закривання з обох боків, також при закритій кришці блокується задній борт. 

ДВА ГАЗОВІ АМОРТИЗАТОРИ

Забезпечують легке та комфортне відкривання / закривання кришки кузова без особливих зусиль. При відкриванні, достатньо легко направити кришку вверх, амортизатори самі піднімуть її, при русі вниз, не дадуть кришці різко впасти. Здатні утримувати кришку кузова в максимально відкритому положенні. 

УВАГА.Не рекомендуємо знаходитися під відкритою кришкою без підстаховки.

ДВА ГАЗОВІ АМОРТИЗАТОРИ
ШНУР ЗАКРИВАННЯ
ШНУР ЗАКРИВАННЯ

При величезному відкриванні кришки, для підтягування її з верхнього положення, посередині надійно прикріплено шнур. Достатньо трохи потягнути за шнур і кришка сама опуститься на амортизаторах до бортів.

ДИЗАЙН EGR
ДИЗАЙН EGR
З усіх боків, алюмінієвий лист кришки закріплено в надійному полікарбонатному каркасі. Каркас чорного кольору, антивадальний, стійкий до перепадів температур, оригінальний дизайн EGR.
КОМПЛЕКТАЦІЯ
КОМПЛЕКТАЦІЯ

Кожна кришка кузова модельна. Комплектація під кожну модель автомобіля. Кришка кузова, комплект кріплень та інстукція з установки.

РЕЛІНГИ
РЕЛІНГИ
Компанія ЕГР розробила спеціальні продольні релінги, вони жорстко кріпляться вздовж кришки кузова. Завдяки релінгам можливе використання додаткового обладнання:  бокси, велокріплення, каяк, тощо. (додаткова платна опція)
МІЦНІСТЬ
МІЦНІСТЬ
Всі надважливі елементи, а саме, завіси та замки надійно закріплені на металевій конструкціїї. Також для надійності зроблені дві сталеві поперечки.
УВАГА!
УВАГА!

Не ставити вантажі на алюмінієву кришку кузова, якщо не встановлено затверджені компанією EGR релінги.

Hе використовуйте кришку на автомобілях, для яких вона не призначена.

Кришка кузова, її компоненти та єлементи кріплення, не можуть бути модифіковані або перероблені.

Будь-які, навіть достатньо високі предмети які містяться в кузові, мають бути закріплені, щоб не вразити механізм блокування кришки.

Відео
Завантажити інстукцію

Оформить заявку

Имя*
Телефон*
Мы не передаем Вашу персональную информацию третьим лицам