Кришка кузова для пікапу Solid Fold, Extang (USA)
Характеристики:
Бренд: Extang  (USA)
 
Матеріал кришки: алюміній з чорним порошковим покриттям
 
Стійкість до корозії, УФ променів, вм’ятин і подряпин
 
Монтаж : без свердління
 
Гарантія: 1 рік
грн
Крышка складывается из трех панелей
Cкладні кришки кузову Solid Fold 2.0
Cкладні кришки кузову Solid Fold 2.0

Останнє покоління кришок Extang, це складні кришки кузову Solid Fold 2.0, які складаються з трьох дизайнерських панелей, які ви просто не знайдете ніде більше. Система Solid Fold 2.0 тепер включає ексклюзивні, запатентовані затискачі Jaw-Grip та EZ-Lock, також панелі EnduraShield, революційні заглушки по периметру, інтегровані кутові та шарнірні пломби Extang.

МІЦНІСТЬ

Панелі EnduraShield Solid Fold 2.0 мають автомобільний полімерний матеріал, який протистоїть вм"ятинам, подряпанню та ультрафіолету, також стійкий до вицвітання набагато краще, ніж алюмінієві панелі. Професійно розроблена алюмінієва рама і петлі Extang покриті порошковим покриттям для інтегрованої згуртованої зовнішності та неймовірного захисту від зносу.

МІЦНІСТЬ
НАДІЙНІСТЬ
НАДІЙНІСТЬ

Надійні, завтовшки один дюйм, панелі кришки Solid Fold 2.0, є неймовірно міцними, але надзвичайно легкими, завдяки ексклюзивному використанню закритої клітинної поліпропіленової піни. Панелі Extang забезпечують чудову термічну стабільність і залишаються більш прохолодними на дотик у гарячі дні.

Dитримки тисяч циклів відкривання

Переднім краєм захисту кришки є ексклюзивний шар Extang. Панелі Extang зафіксовані на нашій кришці по периметру без клею, а наші нові та вдосконалені кутові шарніри екструдовані для постійного та плавного ущільнення до рами. Еластичні ущільнення Solid Fold 2.0 не відстають чи згинаються під тиском, і призначені для витримки тисяч циклів відкривання та закривання кришки.

Dитримки тисяч циклів відкривання
ПРОСТИЙ У ВИКОРИСТАННІ
ПРОСТИЙ У ВИКОРИСТАННІ

Кришка кузову Solid Fold 2.0 неймовірно проста в установці та видаленні. Повна установка може бути виконана за 5 хвилин.

EXTANGуй свій пікап!

Якщо Вам потрібен безпечний та надійний спосіб захистити кузов свого пікапу, не варто шукати більше ніж Extang Solid Fold 2.0!

EXTANGуй свій пікап!
СПРОЕКТОВАНО EXTANG.
СПРОЕКТОВАНО EXTANG.

Наша ексклюзивна, легка, 1-дюймова панель EnduraShield має поліпропіленовий сердечник і забезпечує максимальну стійкість до вм'ятин. Кришки Solid Fold 2.0 забезпечують чудову термічну стабільність і залишаються більш прохолодними на дотик у гарячі дні.

ЗАВЕРШЕНИЙ ПОГОДНИЙ ЗАХИСТ.
ЗАВЕРШЕНИЙ ПОГОДНИЙ ЗАХИСТ.

Наші ексклюзивні жорсткі полімерні гумові кути, шарнірні ковпачки та замикаючі ущільнення забезпечують найбільш стійку до погодних умов складну кришку на ринку!

БЕЗПРЕЦЕНДЕНТНА МІЦНІСТЬ.
БЕЗПРЕЦЕНДЕНТНА МІЦНІСТЬ.

Суцільний складний дизайн кришки Extang Solid Fold 2.0 забезпечує найбільшу міцність серед будь-яких інших складних кришок. Випробоване навантаження до 200 кг.

МАТОВЕ ПОКРИТТЯ.
МАТОВЕ ПОКРИТТЯ.

Кришка Solid Fold 2.0 має чорне, матове покриття та текстуровані алюмінієві рами з порошковим покриттям і петлі для додаткової зносостійкості. Схоже, що вона була розроблена як частина вашого пікапу!

КРІПЛЕННЯ.
КРІПЛЕННЯ.

Наші новітні затискачі для кришки які приєднуються безпосередньо до фланців вашого кузову, не пошкоджуючи борт. Наш ексклюзивний запатентований затиск є найсильнішим у галузі!

Відео
Завантажити інстукцію

Оформить заявку

Имя*
Телефон*
Мы не передаем Вашу персональную информацию третьим лицам